Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Українка стала директоркою однієї з найстаріших британських шкіл

Автор:

|

Листопад 22, 2021

|

Рубрика:

Українка стала директоркою однієї з найстаріших британських шкіл
Катерина Ло

Українка Катерина Ло стала директоркою престижної школи Camden School for Girls у Лондоні, однієї з перших середніх шкіл для дівчат у Великій Британії. Вона еміґрувала України у дев’ять років, 1991-го та зовсім не знала англійської мови. Жінка визнає, що аби досягти успіху, довелося дуже багато працювати. «Найбільшим викликом для мене було завойовувати довіру і діяти так, аби мій голос почули», — поділилася вона.
Українка згадує, що порівнянні зі шкільною освітою в СРСР відчула полегшення та свободу, коли почала відвідувати школу в Шеффілді (графство Південний Йоркшир), оскільки радянська школа була «суворою та традиційною», в ній було «мало простору для маневру».
Катерина досягла успіхів у шкільному навчанні та продовжила здобувати освіту в Оксфордському університеті, де вивчала математику. Згодом працювала в Японії, де викладала англійську мову. Потім повернулася до Об’єднаного Королівства, щоб жити в Лондоні та пройти курс підготовки вчителів для отримання сертифікату післядипломної освіти.
«Я переїхала у Докленд, який, на мою думку, дуже відрізняється від решти Лондона. Це було інше середовище, ніж те, до якого я звикла у Шеффілді, але мені дуже сподобалася його історична складова», — розповідає п. Ло.
Вона зазначає, що в захваті від отриманої посади. «Ця школа — чудова та має багату історичну спадщину. Спадщина Френсіс Мері Басс, засновниці першої сучасної середньої школи для дівчат і борця за права жінок, усе ще є невіддільною частиною шкільної культури. Можливість приєднатися до закладу з таким духом і відданістю інклюзивності — це неймовірно», — тішиться нова директорка.
Вона має намір модернізувати школу та відкрити її для громади, а також запровадити інноваційні методи навчання. Одним із ключових завдань вважає впровадження принципу, який допоміг їй досягти успіху під час шкільних років у Шеффілді. Йдеться про високий рівень освіти для всіх студентів, незалежно від їхнього походження, з гарантією підтримки для кожного учня, який має прогалини у навчанні.
Школа для дівчат в Камдені була заснована 1871 року. Її випускницями в різні роки були відомі у світі та Великій Британії музикантки, композиторки, акторки, журналістки, співачки, науковиці, лікарки, громадські діячки та правозахисниці.
Як повідомляв «Міст», українська школа отримала відзнаку в Австралії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply