Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Учасники «Безмертного полку» у Лісабоні напали на українців

Автор:

|

Травень 15, 2019

|

Рубрика:

Учасники «Безмертного полку» у Лісабоні напали на українців

Представники Спілки українців у Португалії

Незважаючи на попередження Спілки українців у Португалії та на листи Інни Огнівець, посла України в Португалії, до муніципальної ради Лісабону, призначаючи на зустрічі торік Евгена Чолія, тоді ще президента Світового конґресу українців, із Педром Калядо, вищим комісаром із питань міграції, та депутатами Португальського парламенту, цього року російське посольство, комуністична партія Португалії та її сателіти лівого спрямування знову провели в Лісабоні свою пропаґандистську акцію «Безсмертний полк».
Представники української громади в Португалії, дізнавшись із соціальних мереж про заплановану акцію, також взяли у ній участь, але з плакатами та гаслами, які демонструють справжню роль Сталіна у розв’язуванні Другої світової війни і численних жертв сталінського терору та стосуються теперішньої московсько-української війни.
Із боку організаторів проти українців сталася аґресія. У них повиривали плакати, в однієї українки відібрали та розбили телефон, а після акції вчинили напад на автомобіль одного активіста української громади, на очах його однорічного внука розбивши фару в автомобілі і вдаривши кілька ударів бейсбольною битою по тілу. Ця акція рашистів у Лісабоні ще раз довела справжній характер «Безсмертного полку» — пропаґанда аґресії, етнічної ненависті та московського шовінізму.
Інна Огнівець вручила Антоніу Сабіді Кошту, директору Департаменту з європейських політичних питань Міністерства закордонних справ Португалії, ноту зі засудженням нападу учасників пропаґандистської акції «Безсмертний полк» на українських активістів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply