Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

У центрі Лондона провели акцію проти аґресії РФ

Автор:

|

Січень 23, 2019

|

Рубрика:

У центрі Лондона провели акцію проти аґресії РФ

Українські активісти, котрі живуть у Великій Британії, провели у центрі Лондона акцію протесту проти політики Російської Федерації (РФ). Зазначається, що акція пройшла на Даунінґ-стрит, безпосередньо навпроти резиденції Терези Мей, прем’єр-міністра Об’єднаного Королівства.
Активісти заявили, що головна мета протесту — привернути увагу британців до аґресії РФ в Україні, яка триває: «Британці не знають, що в Україні іде війна. Тому що газети про це вже не пишуть, Україна вийшла з новин дуже давно, тому це єдиний спосіб нагадати — вийти на мирний протест і розказувати людям, що відбувається в Україні», — розповіла Наталя Равлюк, лідерка «Євромайдану. Лондон».
Акції в урядовому кварталі Лондона українці проводять із початку аґресії РФ в Азовському морі. «Упродовж дії воєнного стану виходили на мирні мітинґи щодня. Після закінчення — раз на тиждень», — зазначає вона. — Ми задоволені їхньою реакцією. Після того, як ми вийшли, британський корабель прибув до Одеси для підтримки. Не знаю, чи ми його наколядували, чи так збіглося, але нас тут чують і бачать».
Активісти наполягають на більших санкціях проти РФ і підтримці України. «Ми завжди говоримо в своїх зверненнях про відімкнення SWIFT, замороження активів російських олігархів, близьких до Путіна, про надання військової допомоги Україні, оскільки Велика Британія є підписантом Будапештського меморандуму», — наголосила п. Равлюк.
Вона повідомила, що українці в Об’єднаному Королівстві готують лист-звернення до п. Мей про необхідність надання допомоги Україні та сприянню звільнення полонених українців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply