Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

У Ріміні тернополян зустрічали, як героїв

Автор:

|

Серпень 14, 2014

|

Рубрика:

У Ріміні тернополян зустрічали, як героїв

Студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.О»

Із фестивалю сучасного танцю, який проходив у італійському місті Ріміні, повернулися учасники студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.О». Там тернопільські танцюристи не лише отримали багато вражень, але й посіли друге місце. Фестиваль танцю проходив у межах святкування літнього італійського Нового року «Рожеві ночі». Про це розповіла Любов Гриневич-Борисяк, керівник студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.О».

«На це свято з’їжджаються з усієї Італії, — каже вона. — Люди одягаються в рожеве, а всі будинки, готелі, ресторани прикрашають рожевими гірляндами. Увечері там ще й рожеві заходи сонця. Тож можете собі уявити, як це все красиво виглядає!»
Як розповіла п. Гриневич-Борисяк, участь у танцювальному фестивалі попередньо мали брати команди з восьми країн. Але через якісь обставини ці колективи не приїхали. «Тож конкурс звівся до поєдинку між Росією й Україною», — каже жінка.
Під час репетиції одна з провідних танцівниць тернопільської студії травмувала коліно, і їй наклали гіпс. «Тож ми змушені були дещо змінити програму та показати простіші номери, — пояснює Любов Гриневич-Борисяк. — Відтак, ми посіли друге місце, і це була об’єктивна оцінка виступу. У тих умовах воно було для нас як перше».
Тернопільські танцюристи в Італії відчували надзвичайну підтримку. «Під час параду учасників фестивалю наші діти вигукували: «Слава Україні! Героям слава!», а італійці їм аплодували й відповідали: «Браво, Україно!», — каже жінка. — Нам було дуже приємно.»
Та й, взагалі, вітали українців на кожному кроці. «Приміром, за час подорожі ми відвідали республіку Сан-Марино, — розповідає п. Люба. — Там у крамницях продавцями працює багато українців, зокрема з Тернопільщини. Ми знайомилися, спілкувалися. А прощалися словами «Слава Україні». Так добре, що нами цікавляться. Ми повсюди мали таку підтримку, що аж дух перехоплювало. Нас усюди зустрічали, як героїв».

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply