Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

У Празі провели нараду розширеної управи ЄКУ

Автор:

|

Листопад 11, 2022

|

Рубрика:

У Празі провели нараду розширеної управи ЄКУ
Учасники наради

У Будинку національних меншин у Празі (Чехія) відбулася нарада розширеної управи Європейського конґресу українців (ЄКУ), під час якої обговорили його організаційну, економічну та гуманітарну діяльність, у т. ч. програми для підтримки України.
Для участі в заході прибули представники десятьох країн Європи — Бельгії, Естонії, Молдови, Німеччини, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Угорщини та Чехії. У віртуальному режимі долучилися ще чотири керівники європейських організацій — у Великій Британії, Греції, Іспанії та Сербії, а також Сергій Кузан, голова партнерської організації «Український центр безпеки та співпраці».
Також нараду відвідали Віталій Усатий, тимчасово повірений у справах України в Чехії, директор Будинку нацменшин Якуб Штєдронь і представники чеських неприбуткових організацій. А Фундацію Uniters із Польщі прийняли як асоційованого члена ЄКУ.
Крім того, учасники зустрічі вшанували пам’ять визначних українців на Ольшанському кладовищі та відвідали акцію в підтримку України та демократичного чеського суспільства «Чехія проти страху» (40 тис. учасників), що відбулася у центрі Праги.
Як повідомляв «Міст», раніше у Празі відбувся антиукраїнський «конґрес».

About Author

Meest-Online