Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

У Норвегії запрацював український центр

Автор:

|

Квітень 27, 2022

|

Рубрика:

У Норвегії запрацював український центр
У приміщенні центру

В’ячеслав Яцюк, посол України в Норвегії, взяв участь у відкритті Українсько-норвезького центру «Ми разом/Vi sammen» у Тенсберзі, найдавнішому місті країни, яке ще пам’ятає тісні зв’язки між Київською Руссю та стародавнім Норвезьким королівством.
За його словами, цей центр стане місцем для відпочинку та спілкування для всіх українців, зокрема, українських дітей, які були змушені залишити Україну через аґресію РФ, і які отримали тимчасовий прихисток у комуні Тенсберґ і сусідніх із нею. Задум створення центру був реалізований завдяки об’єднанню зусиль і синергії небайдужих українців і норвежців Тенсберґу.
Дипломат звернувся зі запрошенням до керівництва та громадських активістів всіх міст і комун Норвегії, які вже прийняли або готуються прийняти громадян України, розглянути можливості реалізації схожих проєктів.
«Вони допоможуть моїм співвітчизникам у Норвегії належно оцінити гостинність норвезького суспільства і сприятимуть зміцненню міжлюдських зв’язків ти щирої взаємної симпатії між українським та норвезьким народами», — зазначив він і попросив поширити інформацію про цю важливу ініціативу серед друзів українців і знайомих у Норвегії.
Як повідомляв «Міст», канадський і норвезький прем’єри обговорили стримування аґресії РФ.

About Author

Meest-Online