Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

У Нідерландах підтримали молодь із особливими потребами

Автор:

|

Січень 15, 2020

|

Рубрика:

У Нідерландах підтримали молодь із особливими потребами
У школі «Веселка»

Українська школа «Веселка» в Нідерландах надіслала різдвяні подарунки для майже 20 українців із особливими потребами з майстерні «Сузір’я Оріоне» у Львові. «Небайдужість українців із Нідерландів. Гідний приклад для наслідування! З ініціативи Олександри Фарими зробили чудовий подарунок нашим друзям із особливими потребами, котрі отримали дві великі коробки з презентами для 18 учасників майстерні та велику флешку для зберігання інформації, а також 230 EUR для хлопців, котрі постійно проживають у «Капернаумі», — йдеться у дописі в Facebook.
Зазначається, що на ці кошти планують купити вітаміни, багато бісеру та фурнітури для роботи хлопцям і деякі необхідні речі. Крім учнів української школи «Веселка», до доброчинної акції долучилися їхні батьки, вчителі, друзі та члени української громади Нідерландів.
У «Сузір’ї Оріоне» на сторінці в Facebook висловили «велике людське дякую від імені всіх майстернян». Ця львівська майстерня опікується особливою молоддю. Торік вони відсвяткували своє десятиліття. Спільнота отців-оріоністів, що має осередок на вул. Лінкольна, опікується молоддю з дитячим церебральним паралічем, синдромом Дауна та зі сповільненим психічним розвитком. Отці-оріоністи — одне зі згромаджень Української греко-католицької церкви, які відправляють літургії і за латинським, і за візантійським обрядами. У Львові це єдина така спільнота в Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply