Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

У Лондоні «тепло» прийняли російську попсу

Автор:

|

Жовтень 30, 2014

|

Рубрика:

У Лондоні «тепло» прийняли російську попсу

Мітинґ у Лондоні

Десятки людей пікетували будівлю «Альберт-голлу», де проходив виступ співачки Валерії й інших російських виконавців, котрі підтримують антиукраїнську політику Путіна. Як розповів каналу один із активістів, протестувальники вирішили публічно висловити невдоволення «кишеньковим» виконавця.м Мітинґувальники принесли із собою українські прапори, перекреслені фотографії Валерії та її чоловіка Йосипа Пригожина, листівки з написом «Ганьба тобі, «Альберт-голл».

Демонстрацію організувало дві групи — рух вихідців із Росії «Говоріть голосніше» та «Лондонський Євромайдан», що об’єднує представників української діаспори. Раніше рух «Говоріть голосніше» зібрав понад 4 тис. підписів під петицією до британської влади з проханням заборонити в’їзд до країни Валерії й іншим подібним співакам. Українські ж активісти закликали дирекцію «Альберт-голлу» скасувати виступ росіянки, аби репутація концертної зали не постраждала.
Незважаючи на протести Валерія залишилася задоволена своїм виступом у Лондоні. Вона подякувала публіці за теплий прийом. При в’їзді до Великої Британії, однак, не обійшлося без труднощів. Як розповів Йосип Пригожин, сім’ю співачки протримали на кордоні вісім годин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply