Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

У Греції пройшло «Українське Різдво»

Автор:

|

Січень 09, 2019

|

Рубрика:

У Греції пройшло «Українське Різдво»

Святковий концерт «Українське Різдво» за участі української громади відбувся у грецькому місті Перістері.
Про це повідомив Центр підтримки і розвитку культурної спадщини «Трембіта». «Ми вже четвертий рік поспіль під час Різдвяних свят показуємо традиції святкування українського Різдва Христового та Нового року на площі Демократії у Перістері. Показали виставу «Ніч перед Різдвом» за Миколою Гоголем, вертепи, колядки та щедрівки», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що на початку свята пролунав «Щедрик» у виконанні хору Асоціації українців Греції «Український журавлиний край». Дуже тепло зустріли глядачі виступ дитячого хореографічного колективу «Трембіти», який потішив своїм новим танцем «Червоні коралі». У рамках заходу також провели майтер-клас із витинанки у кращих традиціях України. Усіх бажаючих пригостили українським борщем з пиріжками та солодощами.
Основним сюрпризом цього концерту став виступ українського етногурту «Гуляйгород». Музичний колектив приїхав до Перістері на запрошення Клубу українок Греції. Концерт відбувся у рамках різдвяних заходів мерії Перістері. Маріа Ціота-Марку, віце-мер із культури й охорони навколишнього середовища, висловила особливу подяку центру «Трембіта».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply