Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

У Фінляндії відкрилося кафе Ukraina

Автор:

|

Жовтень 09, 2021

|

Рубрика:

У Фінляндії відкрилося кафе Ukraina
Українці у Фінляндії

В муніципалітеті Суомуссалмі на північному сході Фінляндії відкрилося кафе Ukraina. Воно символічно розташоване за адресою Raatteentie, 183, що по дорозі до музею «Зимової війни» та пам’ятника українським воїнам, які загинули під час бойових дій на півночі Фінляндії в ході Зимової війни 1939-1940 рр. Україна молиться за душі загиблих.
Вікторія Конончук, другий секретар Посольства України в Гельсінкі, зустрілася з фінським пастором Тімо Суутарі з м. Кухмо й Аліною Саіковою, представницею української благодійної організації Global Christian Support — Ukraine.
Починаючи з 2016 року, пастор Тімо та Global Christian Support — Ukraine за підтримки Ukrainian Association in Finland і Посольства України у Фінляндії щороку організовують для дітей зі сходу України оздоровчі табори в Лапландії та столиці країни.
Прагнучи ще більше розширювати горизонти своєї діяльності на підтримку дітей зі сходу України та привертати увагу фінської громадськості до ситуації в Україні, пастор Суутарі повідомив про відкриття в муніципалітеті Суомуссалмі на північному сході Фінляндії кафе Ukraina.
За його словами, кафе відкрилося лише у червні 2021 року, але щодня його вже відвідують близько 150 людей. Передбачається, що заклад працюватиме лише у туристичний сезон (травень-вересень), до роботи в якому в майбутньому будуть запрошувати дітей зі сходу України під час їхнього літнього відпочинку в Фінляндії.
На підтримку розвитку кафе та прикрашення його українською айдентикою, п. Конончук від імені Посольства подарувала пастору Тімо Суутарі українські прапори, туристичні путівники по різних реґіонах України й інші книжки, присвячені Україні.
Як повідомляв «Міст», у місті Садбері (провінція Онтаріо) відкрилося перше в Канаді «котяче» кафе.

About Author

Meest-Online