Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Тимошенко закликали припинити голодування

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Тимошенко закликали припинити голодування

Громадські організації українців у Чехії закликали колишнього прем’єр-міністра України припинити голодування. «Звертаємося до лідера опозиції — мужнього борця, патріота України Юлії Тимошенко — із проханням припинити голодування. Ваше життя належить не Вам — воно належить Україні, належить тим 11 млн

українців, які хотіли бачити Вас президентом України й бачать Вас на чолі держави Україна в майбутньому», — ідеться у зверненні громадських організацій. Вони вважають, що нинішні події в Україні свідчать про завершення періоду демократичного розвитку країни, який розпочався після Помаранчевої революції, і початок другої хвилі політичних репресій із боку чинної влади.

«Усе це відбувається на тлі повного іґнорування владою позиції європейських інститутів. Зокрема, це стосується невиконання владою рішення Європейського суду з прав людини від 15 березня 2012 року… про надання Юлії Тимо­шенко лікування незалежними лікарями в належному спеціалізованому закладі», — сказано у зверненні. Громадські організації українців у Чехії звертаються до міжнародних організацій українців у світі, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, національних парламентів країн ЄС із закликом допомогти Україні в боротьбі за демократію та європейський вибір, дотримання прав людини, проведення чесних і демократичних виборів.

 Ірина Коляда

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply