Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Туристів у Португалії лякають українцями

Автор:

|

Серпень 01, 2013

|

Рубрика:

Туристів у Португалії лякають українцями

Одна з російських туристичних агенцій випустила скандальну брошуру для туристів, у якій росіян у Португалії застерігають від спілкування з переселенцями з України. Про це повідомив Павло Садоха, голова Спілки українців у Португалії. 

«На жаль, останнім часом у Португалії з’явилося багато переселенців із України та Молдови, у тому числі й тих, які живуть нелегально. Стережіться спілкуватися з ними, не приймайте від них жодних пропозицій — допомоги в організації екскурсій, купівлі нерухомості тощо. Зазвичай, вони поводяться чемно й при різкій і рішучій відмові більше не набридають», — ідеться у брошурі турагенції Natalie Tours.
За словами п. Садохи, брошура докладно описує основні деталі, пов’язані з туристичним відвідинами Португалії. «Прочитавши її, російський турист не тільки зорієнтується в чужій країні й оптимізує свій відпочинок, а й ознайомиться з культурою, історією та традиціями португальців. І, як виявляється, на думку авторів путівника, найбільшою небезпекою для російських туристів у Португалії є українські, молдавські та білоруські трудові міґранти!» — обурився голова Спілки українців в Португалії.
Також автори брошури, за словами Павла Садохи, називають небезпечними покоївок і працівників ресторанів Португалії, які приїхали з України. «Крім того, майже в кожному готелі є покоївки, і в кожному ресторані – працівники з України або Молдови, Білорусі, які, у крайньому разі, вам допоможуть у мовних проблемах. Однак не приймайте від них пропозицій надати вам якийсь сервіс, щось вам продати або кудись відвезти — це може бути небезпечно», — процитував громадський діяч текст із путівника.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply