Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

ТУФ стало асоційованим членом СКУ

Автор:

|

Грудень 14, 2022

|

Рубрика:

ТУФ стало асоційованим членом СКУ
Українці у Фінляндії

Товариство українців у Фінляндії (ТУФ) набуло статусу асоційованого члена СКУ. «Ми добре знаємо, що від заснування 1997 року ТУФ всебічно сприяє збереженню українських національних цінностей, історії та культури, послідовно веде активну працю в підтримці України й українського народу, зокрема, з початком повномасштабного вторгнення російських військ, а також є голосом української громади на терені країни свого проживання», — зазначив у вітальному листі Павло Ґрод, президент СКУ.
Асоційовані члени мають неповноправне членство з дорадчим голосом на зібраннях СКУ різних рівнів. Після одного року асоційованого членства організація може стати повноправним членом цієї парасолькової організації. Ukrainian Association in Finland — громадська організація, заснована у Гельсінкі з метою об’єднання та представлення спільноти українців, які проживають у Фінляндії, підвищення обізнаності про Україну й її культурні традиції.
А хор «Переспів» ТУФ і «Пласту» незабаром проведуть благодійну різдвяну виставу «Вертеп». «Ми, українці у Фінляндії, хочемо подякувати фінам за гостинність і підтримку, надану у тяжкий час. Під час нашого Вертепу будемо бажати здоров’я, щастя і, звісно, миру. У нашій виставі ми також покажемо подібності між українською та фінською різдвяними традиціями. Нехай Різдво прийде у кожен дім і зігріє кожну душу!», — йдеться в повідомленні. Культурний захід, організований ТУФ, відбудеться 19 грудня в Бібліотеці Селло в місті Еспоо. Отримані кошти (благодійна сплата, продаж програмок) витратять на закупівлю генераторів й пічок в Україну.
Як повідомляв «Міст», у столиці Фінляндії створили живу мапу України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply