Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Центр утримання міґрантів хочуть назвати ім’ям українця

Автор:

|

Жовтень 27, 2020

|

Рубрика:

Центр утримання міґрантів хочуть назвати ім’ям українця
Ігор Гоменюк.

Спілка українців у Португалії виступила з ініціативою назвати центр тимчасового утримання міґрантів в аеропорту Лісабона ім’ям Ігоря Гоменюка, котрий там загинув. У вбивстві українця звинувачують працівників міґраційної служби. Про це повідомив Павло Садоха, голова спілки.
«В новинах показали репортаж про новий центр тимчасового утримання міґрантів на летовищі Лісабона. Індивідуальні кімнати з новими ліжками, телевізорами, вбиральнями, майже готельні умови. Але, щоб усе це змінилося, через перевищення службових повноважень працівниками міґраційної служби мусів страшною смертю загинути українець. Друзі, пропонуємо всім небайдужим людям підписати петицію до парламенту Португалії з проханням назвати центр тимчасового утримання міґраційної служби в аеропорту Лісабона іменем українця Ігоря Гоменюка і розмістити там пам’ятну таблицю з його іменем, фото, причиною і датою смерті. Щоб кожен працівник міґраційної служби пам’ятав про свої обов’язки. Щоб кожен міґрант пам’ятав про свої права», — зазначив він.
Трьох працівників міґраційної служби, підозрюваних у вбивстві Ігоря Гоменюка, котрий 10 березня ц. р. намагався в’їхати до Португалії, затримали наприкінці березня. Слідство триває.
Як повідомляв «Міст», на Канарські острови в жовтні прибули більше тисячі міґрантів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply