Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Тендітна українка працює далекобійником у Польщі

Автор:

|

Лютий 15, 2018

|

Рубрика:

Тендітна українка працює далекобійником у Польщі

Олена Дровняк із Миколаївської області вже близько двох років успішно кермує величезною фурою на європейських дорогах. За цей час дівчина об’їздила на 40-тонному «Мерседесі» десятки тисяч кілометрів.
Крім того, що Олена професійний водій, вона має вчений ступінь: кандидат сільськогосподарських наук. Закінчила Миколаївський національний аграрний університет, захистила дисертацію.
Працювала на підприємстві за спеціальністю, мріяла викладати. Але місця на посаді викладача в рідному університеті для неї не знайшлося. Вирішила їхати в Польщу. Там влаштувалася на незвичайну для жінок роботу. Олена розповіла, що працює на фірмі, яка перевозить свіже м’ясо. За словами Олени, товар забирає з бази, яка розташована в Нідерландах, і відвозить в конкретну точку.
Олена важить 55 кг, а у неї за плечима — 40 т. Найскладніше, каже, коли тушки м’яса висять на гачках. На поворотах здається, що машина перекинеться. «У Німеччині їздити складно. Настільки там насичений рух і часті на дорозі ремонти. І німці «важкі» для їзди. Там найбільше трапляється аварій. Найлегше їздити в Нідерландах. У цій країні рівна дорога. У Франції легко їздити. Там є платні автостради. Але більшість людей їх обходять, економлять. В Україні вантажівкою не їздила. Але мені вистачило легкового автомобіля. Добре, що дороги в Україні останнім часом почали ремонтувати», — розповідає дівчина.
Олена веде власний блог на YouTube. Розповідає не лише про досвід управління вантажівкою, а й про те, як отримала Карту поляка і влаштувалася в Польщі. Дівчина зізнається, що більшість часу проводить у подорожах, тому не прив’язує себе до одного місця. якось мала такий рейс, що прокинулася в Нідерландах, каву пила в Бельгії, їла французькі булочки на обід у Франції, а вечеряла і спати лягла в Німеччині. До речі, в Європі дівчата-далекобійниці — не рідкість. Особливо багато їх у Швеції та тих же Нідерландах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply