Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

СУМівці вшанували українські могили у Мадриді

Автор:

|

Листопад 30, 2021

|

Рубрика:

СУМівці вшанували українські могили у Мадриді
Учасники акції в столиці Іспанії

Активісти Спілки української молоді (СУМ) в Іспанії у рамках розпочатої 2021 року акції «Вшануй могили на чужині» відвідали чотири українські могили на мадридських цвинтарях Ля Альмудена та Ля Паз, де поховані Теодор Барабаш, Дмитро Бучинський, Нестор Романюк та Ярослав Тріска.
Метою акції «Вшануй могили на чужині» є привернути увагу молоді до українських поховань за кордоном, зокрема, в Іспанії. Прийти на цвинтар, помолитись, покласти квіти. Виробити серед молодого покоління розуміння поваги, пам’яті, пошани, клопотання про предків, історію. Збереження українських слідів на чужині.
До акції долучилися громадські діячі Мадрида Юрій Чопик і Мирослава Кавацюк. Також прийшли доньки похованих — Соня Барабаш і Тамара Бучинська. На емоціях родички подякували за цю ініціативу. В теплій і компанійській розмові доньки розповіли про деякі моменти з життя своїх татусів, адже вони були визначними громадськими діячами свого часу, які прославляли Україну й уболівали за її майбутнє.
У СУМ в Іспанії додали, що цього року акцію розпочали старші дружинники. На наступний і подальші роки долучатиметься ще й молодь. Також у планах є відшукати й інші українські поховання в Іспанії.
Як повідомляв «Міст», випустили поштову марку до 75-ліття СУМ у діаспорі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply