Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Суд відпустив українку з-за ґрат

Автор:

|

Січень 01, 2014

|

Рубрика:

Суд відпустив українку з-за ґрат

Українку й олімпійську чемпіонку Ларису Москаленко, яку італійці звинувачують у викраденні дітей, випустили з в’язниці. Зараз вона перебуває під домашнім арештом. Жінка пояснила, що дітей не викрадала, а рятувала. 

Майже два місяці п. Москаленко перебувала у в’язниці «Пальяреллі», що в Палермо. Після кількох апеляцій адвокати таки домоглися її переведення під домашній арешт, запевнивши слідство, що Лариса нікуди не втече.
На допитах п. Москаленко визнала, що співпрацювала з норвезьким угрупованням кіднеперів, проте недовго, і до оборудок із вогнепальною зброєю непричетна.
«Норвегія надала корисні документи, які допомогли встановити, що дитину, яку доправляли з Тунісу, супроводжувала її мати — громадянка Норвегії», — повідомив адвокат Енцо Джанбруно. Ларису навіть не примусили надягти електронний браслет, звичний тут запобіжний засіб. Однак розмовляти із журналістами колишня олімпійська призерка не може.
«За законом, їй заборонено мати будь-які контакти. Проте вона дуже зацікавлена в тому, щоби прояснити ситуацію, у яку потрапила. Зараз це — травмована жінка, вона була переконана, що робить добру справу, щоби матері могли обійняти своїх дітей», — зауважив адвокат.
Не викрадала, а рятувала — так Лариса пояснює свою участь у операціях норвезької компанії АВР, якій італійці закидають кіднепінг. Тієї ж версії дотримується й керівництво компанії: усіх тих дітей після розлучення забрали зі собою батьки, усупереч рішенню судів, а норвежці просто повертали їх додому.
«Спершу у в’язниці їй було важко, адже в газетах багато писали про те, що вона причетна до торгівлі органами. Коли ж усе з’ясувалося, коли Лариса показала себе з людяного боку, їй навіть в’язні аплодували, коли вона виходила на волю», — розповів адвокат. Енцо Джанбруно переконаний, що фінал справи Лариси буде оптимістичним і за ґрати вона більше не повернеться. Утім, суд іще навіть не розпочався, а справи, що інкримінують українці, можуть потягнути за собою 10-15 років ув’язнення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply