Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Суд постановив повернути депортовану українку до ФРН

Автор:

|

Серпень 09, 2018

|

Рубрика:

Суд постановив повернути депортовану українку до ФРН

Сім’я Світлани К.

Суд німецької федеральної німецької землі Баварія постановив, що вислана з Нюрнберґу українка Світлана К. може повернутися до Німеччини. Як повідомив Ульріх Шенвайс, її адвокат, цей дозвіл також стосується чоловіка та дев’ятирічної доньки жінки.
Суд задовольнив оскарження вислання у зв’язку з тим, що Світлана К., котра родом із тимчасово підконтрольного сепаратистам Донецька, проходить навчання як доглядальниця за людьми похилого віку. Курс почався 2016 року і триває досі. Під час навчання Світлана К. показала результати вище середнього.
Якийсь час 2017-го сім’я Світлани К. перебувала у притулку при євангелічній громаді пастора Куно Гаука, котрий після депортації українців 18 липня з Федеративної Республіки Німеччина (ФРН) надіслав листа Горсту Зеегоферу, федеральному міністру внутрішніх справ із різкою критикою політики уряду щодо міґрантів.
Ситуацію прокоментували в соціальній службі німецької євангелічної церкви Diakonie. Зокрема, Міхаель Баммессель, президент служби, наголосив, що висилання з ФРН мотивованих кваліфікованих міґрантів межує з «божевіллям», особливо у час нестачі персоналу для догляду за людьми, котрі його потребують.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply