Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Спільнота в Римі вітала колядників із Львівщини

Автор:

|

Січень 13, 2022

|

Рубрика:

Спільнота в Римі вітала колядників із Львівщини
Коляда в італійському храмі

У соборі Святої Софії в Римі (Італія) відбулися різдвяні богослужіння, також спільнота собору вітала колядників із Миколаєва, що на Львівщини, — учасників народного театру «Хліб», які виконали кілька українських колядок.
Різдвяні богослужіння розпочалися в Надвечір’я Різдва великим повечір’ям із литією, після якого молільники взяли участь в урочистому відкритті вертепу на території собору. По цьому духовенство та вірні молитовно вшанували всіх похованих в крипті собору Святої Софії єпископів і священників Української греко-католицької церкви (УГКЦ) і запалили свічку пам’яті.
У сам день Різдва відбулася святкова Божественна Літургія, під час якої о. Марко Семеген, ректор собору, зачитав Різдвяне послання Блаженнійшого Святослава, глави УГКЦ. «Вітаю зі світлим празником Різдва Господнього! Нехай радість цієї події, коли Ісус входить в історію людства, наповнить ваші серця вірою та надією, — зазначив він. — Бог вірить у нас. Важливо, аби ми мали свої серця відкритими до Нього. Тож нехай маленький Ісус благословить усіх вас, ваші родини тут і в Україні, нашу державу і кожного українця в усьому світі. А світло вифлеємської зорі, освітлюючи ваш життєвий шлях, хай провадить до пізнання істини в Його великій любові».
«Прагну сердечно подякувати вам за те, що ви стали паломниками, які допомогли нам разом гідно пережити Різдво, пропри всі виклики сучасності. Нехай Софія — Божа премудрість, на честь якої 50 років тому патріарх Йосиф освятив цей храм, який збирає всіх українців з усього світу, наслідує ваш життєвий шлях, вас супроводжує в усіх ваших життєвих дорогах і дарує наснагу рухатися в прославі Бога й збереженні української культури», — побажав колядникам священник. Ректор собору, як й годиться колядникам, подарував гостям італійські солодощі та книгу про собор Святої Софії.
Як повідомляв «Міст», в Україні встановили новий рекорд із масового виконання колядки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply