Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

Сервіс, який допомагає заощаджувати у відпустці

Автор:

|

Квітень 01, 2020

|

Рубрика:

Сервіс, який допомагає заощаджувати у відпустці
Марія Барабаш

Українка Марія Барабаш створила сервіс «Обмін будинками», який дозволяє заощаджувати під час відпусток у різні країни. Групу веде групу у соціальній мережі Facebook, в яку залучені більше 8 тис. учасників із різних країн світу. «Подорожі для родини, зазвичай означають значні витрати. Але ми знайшли як економити. Кілька років тому з чоловіком Кілліаном дивилися фільм «Відпустка по обміну» і нас заінтригувала ідея організувати відпустку саме так. Чоловік був не проти, а коли почали шукати, як реалізувати цю ідею, то зрозуміли, що вже все зроблено до нас», — ділиться Марія, котра вже 14 років живе у Лондоні, столиці Великої Британії.
Родина зареєструвалася на спеціалізованому сайті, зробили членський внесок у сумі 100 EUR, точно описали свій будинок і вказали, скільки людей можуть прийняти. Особливістю помешкання виявився кіт Вася, тому людей з алергією просять не їхати.
«Можемо дозволити сімейну відпустку виключно під час канікул. Найдовші — з 20 липня до кінця серпня. В цей час ціни на відпочинок зростають вдвічі. Хотіли поїхати до Франції або Італії, але перший будинок, який нам запропонували, був у Рейкявіку в Ісландії. На момент нашої подорожі наймолодшій дитині було 1,5 року. Вразили їхні краєвиди: гейзери, водоспади, незвичні тукани і ми ризикнули», — каже жінка.
Кожен із власників дає корисні поради по екскурсіях та економії. «Ми завели собі течку для гостей, в яку складаємо й описуємо корисне в Лондоні. Наприклад, де дешево попити кави, чи в які музеї можна сходити безкоштовно. Разом із будинком часто залишають машину. Ми також залишаємо, але наше авто не використовують, бо тут лівосторонній рух, а для європейців такий транспорт — незвичний», — пояснює вона.
Завдяки таким обмінам родина побувала у Франції, Італії й Іспанії. Обмінюватися можна як одночасно, так і з відтермінуванням. Правда, сервіс тимчасово не надто корисний і запрацює на повну силу лише після завершення епідемії коронавірусу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply