Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Російська пропаґанда страшніша за коронавірус

Автор:

|

Березень 11, 2020

|

Рубрика:

Російська пропаґанда страшніша за коронавірус
Галина Маслюк

Представники української спільноти Греції провели перед грецьким парламентом флешмоб, під час якого нагадали, що вірус російської пропаґанди є так само небезпечний, як і коронавірус. Про це повідомила Галина Маслюк, голова Асоціації української діаспори в Греції «Українсько-грецька думка». «Маємо зобов’язання допомогти Україні спростовувати брудну пропаґанду Москви, протистояти, між усім іншим, і гібридній війні в інформаційному просторі. Таким чином ми, українці в світі, вирішили показати суспільствам, в яких живемо, що вірус російської пропаґанди є настільки ж шкідливим, як і коронавірус. Він знищує сумління незаангажованих людей зумисне неправдивою інформацією, продукує провокативні ситуації та спотворює істину», — написала вона у Facebook
Під час акції на Площі Конституції українці привернули увагу як мешканців міста, так і туристів. Учасники флешмобу тримали синьо-жовті прапори, плакати з написами «Крим — це Україна» і маски, які символізують профілактику від смертельного вірусу. Під час акції її учасники також роздавали листівки, в яких йшлося про російські провокації на території України, розповсюдження Росією фейку про громадянський конфлікт в Україні тощо. «Показово, що іноземні туристи прагнули отримати таку листівку англійською, але чудово все розуміли завдяки, серед іншого, плакатам із надписом «Крим — це Україна», — зазначила п. Маслюк.
Вона пояснила, що Україні потрібна підтримка українців у світі щодо спростування російської пропаґанди, і додала: «Найбільш руйнівний вірус для України впродовж століть, який забрав десятки мільйонів життів, — це московит».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply