Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

«Реґіоналам» улаштують правосуддя

Автор:

|

Січень 16, 2014

|

Рубрика:

«Реґіоналам» улаштують правосуддя

Павло Садоха, голова Cпілки українців Португалії, закликав свіввітчизників у всьому світі миттєво реагувати на перебування «реґіоналів» за кордоном акціями засудження, а також сповіщати місцеві медіа про їхню «приналежність до авторитарно-реакційного режиму».

Таку пропозицію він висловив у листі-зверненні «Правило «Міранди» для можновладців від Партії регіонів». «У ситуації, до якої ви довели Україну, у вас залишається право скласти свої повноваження та добровільно відшкодувати збитки, заподіяні народу України. Кожне сказане вами слово проти українського народу буде використане проти вас!», — пише голова Спілки українців Португалії.
«В Україні вже не існує системи правосуддя, і тому захищати свою гідність і навіть своє життя ми будемо самостійно, всіма морально та праводозволеними способами, — заявляє п. Садоха, — Відтепер ваші фото як анонси україно-людиноненависників будуть розповсюджуватися в українських громадах за кордоном із проханням миттєвого реагування на ваше перебування в цих країнах. Вам доведеться буквально ховатися від своїх співвітчизників», — стверджує він.
Тепер, за словами Павла Садохи, замість «Щасливого перебування!» в аеропортах «реґіоналів» буде зустрічати «Ганьба!»: «У ваших офіційних чи приватних поїздках за кордон ви будете боятися, щоби вас не впізнали українці. Ми оперативно інформуватимемо місцеві медіа про вашу приналежність до авторитарно-реакційного режиму. Відтепер ми розпочнемо легальну перевірку реєстрів прав власності на нерухомість і бізнес-структур, пов’язаних із вашими іменами в країнах нашого проживання».
Розпочати п. Содоха пропонує із Дмитра Святаша, котрий нещодавно різко висловився у бік представників української діаспори, назвавши її «нащадками боягузів і виродками». «Не відомо, що більше розізлило Святоша в українській діаспорі: її монолітність з українцями в Україні та потужна підтримка Євромайдану чи репутація українських трудових міґрантів, котрі, на відміну від сумнівних бізнесів нардепа, «чорною», а отже, чесною працею не тільки вирішують свої економічні проблеми, а й пересилають щороку в Україну близько 7 млрд USD допомоги», — зазначає голова Cпілки українців Португалії.
Відтак, Павло Садоха заохочує небайдужих українців при отриманні інформації про можливе перебування Дмитра Святоша за кордоном надавати ці дані українським Євромайданам у Європі й інших країнах, де вони створені, для швидкого реагування й організації акцій засудження.

Христина Бондарєва, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply