Про Геноцид нагадали українці Баварії

Українська громада Баварії за участі генерального консула України в Мюнхені та працівників дипломатичних представництва, духовенства греко-католицької та православної церкви Мюнхена, вшанували пам‘ять жертв Голодомору в Україні в 1932-1933 рр.
Акцію провели минулого тижня в Max-Josepf-Platz в Мюнхені. Водночас у приміщенні Генерального консульства виставили плакати з QR-кодами з посиланням на сайт про Голодомор німецькою мовою з актуальними даними про жертв Голодомору, які взяли з цьогорічного Міжнародного Форуму Музею Голодомору.
Банер розміром 85 х 200 см із QR-кодом цього року представили вперше. Про це розповіла Наталія Ткачук, авторка ідеї. Дизайн плакату розробила Галина Кубів, а сайт вони зробили разом із Олексієм Акімовим. QR-од — також робота п. Олексія. Крім цього, людям, яких завжди багато на Max-Josepf-Platz, перед оперним театром у центрі Мюнхена роздавали інформаційні матеріали про Голодомор і його жертв.
Торік плакати про Голодомор розміщували за участі ініціативної групи та Центральної спілки українців Німеччини в метро на Марієнплац, центральній площі Мюнхена. Активістка Ткачук була тією, хто від імені ініціативної групи подав у грудні 2018-го Петицію до німецького Бундестагу про визнання Німеччиною Голодомору Геноцидом українського народу. Петиція зібрала 73 177 підписів й її досі розглядає петиційний комітет. Його робота має бути продовжена новим складом комісії нового парламенту.
Як повідомляв «Міст», 27 листопада — День пам’яті жертв Голодомору й політичних репресій.
ВРУ підтримала три іспити на громадянство України
Треба додати ще й математикуКарикатурна мобілізація Кремля та визволення захисників «Азовсталі» — того ж дня
Карикатурна мобілізація росіян не повинна дивувати світ, бо росіяни, цСитуація з поширенням пандемії Covid-19 в Україні та світі
Цікаво було б дізнатися хто як ставиться до вакцинації. Я довгий час бП'ять країн створили союз для Індо-Тихоокеанського реґіону
Ви можете припинити показувати країни Океанії як начебто «імпотентів»