Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Португальський парламент закликали визнати ДНР і ЛНР терористами

Автор:

|

Серпень 21, 2014

|

Рубрика:

Португальський парламент закликали визнати ДНР і ЛНР терористами

Українці біля португальського парламенту

Українці Португалії провели мітинґ під стінами португальського парламенту та передали звернення до депутатів із проханням визнати Донецьку і Луганську «народні республіки» (ДНР і ЛНР, відповідно) терористичними організаціями. Про це повідомили в прес-службі Спілки українців Португалії.

У листі, зокрема, зазначається, що після збитого пасажирського лайнера малайзійських авіаліній спроби Росії захопити східні та південні території України вже вийшли за межі локального, двостороннього, конфлікту. «Офіційна Москва й раніше пояснювала анексію Криму та самопроголошення так званих Донецької й Луганської народних республік не як внутрішній український конфлікт, а як боротьбу геополітичних інтересів ЄС і США проти Росії. Нерідко в російських медіа подавалася й далі подається ідея, що етнічні росіяни в Україні зазнають переслідувань із боку українських націоналістів і фашистів за вказівками та за підтримки західних спецслужб. Подібні сценарії Росія вже застосовувала в придністровській, чеченській і грузинській кампаніях», — написано в листі.
Окрім цього вже доведено не тільки українськими, а й західними спецслужбами, що важка зброя надходить до терористів із Росії та що керують цими угрупованнями агенти російських спецслужб. Серед бойовиків терористичних організацій є вихідці з Росії, Чечні та Сербії, котрі ніяк не можуть мати жодного стосунку до етнічних конфліктів в Україні, переконують депутатів українці Португалії.
«Отже, наведені аргументи, які не є повним переліком наявних фактів, свідчать про те, що виникнення ДНР і ЛНР не є спробою російської етнічної меншини в Україні захистити свої права чи самовизначитись, а, швидше, добре продуманим і заздалегідь підготовленим планом Росії захопити територію України, аби ввести українську державу в стан хаосу і терору. Українці в усьому світі звертаються до урядів і парламентів країн свого проживання з проханням підтримати Україну та визнати військові угрупування, що називають себе ДНР і ЛНР, за терористичні організації з усіма правовими та міжнародними наслідками», — ідеться в листі.
Наприкінці звернення зазначається, що правдива правова оцінка аґресії Росії проти України на міжнародному рівні може стати ключовим моментом у припиненні кровопролиття в Україні й можливих терористичних актів, що вже стосуються й інших країн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply