Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Порошенко може розтратити стартовий капітал?

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

Порошенко може розтратити стартовий капітал?
Петро Тима

Петро Тима

Українці в Польщі вважають, що у Петра Порошенка є великий внутрішній і зовнішній стартовий капітал, однак побоюються повторення помилок «помаранчевої» команди. Про це заявив Петро Тима, президент Союзу українців у Польщі.

«Серед українців Польщі є розуміння того, що Україні зараз потрібен не демагог, а перевірений політик з управлінським досвідом, а також зі знанням економіки. Бо не тільки східний сусід і сепаратисти зараз є проблемою для України, а й економіка країни, зруйнована за роки правління Януковича та його команди. Також Україні зараз потрібен європейський політик-прагматик, котрий зуміє переконати світових лідерів допомогти Україні у важкий час», — зазначив п. Тима.
За його словами, у Президента Порошенка є всі задатки для того, щоби бути таким, яким його зараз бачать закордонні українці, однак після провалу надій, які люди плекали стосовно «помаранчевої» команди, також є побоювання, що вкотре людський ентузіазм, надія і кров, пролита на київському Майдані, можуть бути розтрачені в персональних чварах, боротьбі за вузькі політичні чи економічні інтереси.
«У разі повторення сценарію чергової війни всіх з усіма шансів у вигляді симпатії всього демократичного світу не буде, — наголосив очільник Союзу українців у Польщі. – Президент має великий шанс увійти в історію як державний муж. Внутрішня ситуація — непроста, однак він має великий внутрішній і зовнішній стартовий капітал».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply