Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Півроку в’язниці — за візу

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Півроку в’язниці — за візу

За неправомірне отримання візи польський суд засудив громадянина України до півроку тюрми умовно з випробувальним терміном на два роки. Про це поінформувала прес-служба польських прикордонників, уточнивши, що українця затримали в межах заходів із контролю леґальності перебування іноземців у Польщі.

Згідно з повідомленням, за порушення правил перебування в країні прикордонники затримали на Дольному Шльонську, що на південному заході Польщі, п’ятьох іноземців, четверо з яких — громадяни України. Частина з них працювала без необхідних дозволів, а частина не мала візи чи іншого документа, котрий дає право леґально перебувати в РП, і проживала в Польщі з неправомірно отриманою візою.

«У зв’язку з порушенням закону про іноземців, усім видано рішення про добровільне залишення польської території», — зазначила прес-служба. За нелеґальне працевлаштування українців польському працедавцю загрожує суд і штраф близько 1 тис. USD.

Прикордонна служба Польщі має право не впустити в країну людини з польською візою, коли виникнуть підозри, що вона отримала візу неправомірним шляхом: подала неправдиві дані в анкеті чи, наприклад, фіктивне запрошення, яке часто підробляють посередники. Таких людей так само можуть затримувати всередині країни під час вибіркового контролю на автошляхах і на летовищах, де насамперед перевіряють, чи відповідає видана віза декларованій людиною меті поїздки до Польщі. Прикордонники можуть анулювати видану візу, якщо вважають, що вона була видана неправомірно, і передають справу до суду, котрий заочно засуджує порушника — переважно до умовного терміну.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply