Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Організації українців звернулися до Януковича

Автор:

|

Листопад 24, 2011

|

Рубрика:

Організації українців звернулися до Януковича

Організації українців Європи закликали президента Віктора Януковича забезпечити розслідування спроб рейдерського захоплення в Києві приміщення, у якому розташовуються Муніципальна академічна хорова капела імені Л. Ревуцького та видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га». Про це йдеться в заяві, підписи під якою поставили представники 21 організації українців Європи.

«Звертаємося до президента України як ґаранта Конституції зі закликом забезпечити повне та всебічне розслідування цієї рейдерської атаки й належним чином покарати всіх замовників і виконавців цього злочину, узявши до уваги не лише кримінальний факт самовільного захоплення приміщення, але й суспільну та моральну шкоду, котрої він завдав українській громадськості», — сказано в документі. У заяві наголошується, що обидві культурні установи є візитною карткою України у своїх галузях на міжнародній арені й відіграють провідну роль у культурному розвитку української держави.

Звернення, зокрема, підписали представники Християнського товариства українців у Італії, Спілки українців Португалії, Української громади в Іспанії, Репрезентативного комітету української громади Франції та низки інших організацій.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply