Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Незвичайна таксистка в столиці Італії

Автор:

|

Липень 17, 2019

|

Рубрика:

Незвичайна таксистка в столиці Італії
Галина Мерена

В її машині — жовто-блакитний прапор, на маринарці — значок тризуба, хоча сама вона більше 15 років живе в Італії. В Римі українка отримала ліцензію та працює таксистом. Завжди усміхнена, зі зачіскою, макіяжем і неодмінно — на підборах. Вона — єдина в Римі українка, котра має ліцензію на пасажирські перевезення. Її підлеглі — італійські чоловіки. Про леді-бос кажуть: привітна і вимоглива. «У нашій роботі немає чоловіків і жінок. Є професіонали і непрофесіонали. Так ось Галина — це профі з великої літери», — ділиться один із них.
За фахом Галина Мерена — вчителька історії. Тому кожна поїздка з нею перетворюється в міні-екскурсію. Розповіла, що на заробітки поїхала заради двох доньок. Спершу була служницею в італійській родині. Там і вивчила мову. «Працювала нянею з маленькою дитиною, і ми разом вчилися балакати», — ділиться вона.
Згодом записалася на автокурси. В Італії вимоги до тих, хто навчається кермуванню, суворіші, ніж в Україні. «Є дуже багато вимог до водіїв, треба мати поняття про першу медичну допомогу, навіть змушували проходити антитерористичні й антипожежні курси», — розповідає Галина.
«Не лише профі, але і мама — з великої літери, — каже її донька Ольга. — І тисячі кілометрів — не перешкода. Іноді дивуюся, звідки вона черпає всю цю силу свою й енергію. Вона може бути успішною леді і плавно переходити в свій материнський такий теплий образ».
За 15 років в Італії Галина стала водієм № 1 для багатьох італійських готелів. Її фірму пропонують пасажирам в летунських і морських портах. А нові клієнти зазвичай стають постійними. «Знаєте, з великим задоволенням працюється, коли клієнт виходить і каже тобі — beautiful lady driver», — сміється вона.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply