Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

У Латвії знову активізувалися псевдоукраїнці

Автор:

|

Серпень 10, 2021

|

Рубрика:

У Латвії знову активізувалися псевдоукраїнці
Ірина Дукуле

Посольство України в Латвії висловило рішучий протест і попереджає про чергову антиукраїнську діяльність так званого Об’єднання українських товариств Латвії (ОУТЛ) під орудою Ірини Дукуле, що продовжує просувати в Латвії наративи країни-аґресора.
«Шановні українці! ОУТЛ продовжує свою ганебну діяльність щодо просування в Латвії наративів Росії, яка зараз веде проти України гібридну війну. Зокрема, у соціальних мережах псевдоукраїнське товариство «Ятрань» м. Вангажі (входить до ОУТЛ) розмістило серію публікацій, у яких українську Автономну Республіку Крим позначили як територію, що належить Росії», — йдеться в повідомленні дипломатів.
Вони висловили рішучий протест із приводу антиукраїнської діяльності ОУТЛ та нагадали, що п. Дукуле позбавлена статусу закордонного українця рішенням Національної комісії України. ОУТЛ не визнають ні в Україні, ні на міжнародному рівні — Світовий конґрес українців. «Відповідно, ця структура не представляє інтереси українців, а фактично, є провідником пропаґанди Кремля в Латвії», — зауважили у посольстві.
Як повідомляв «Міст», латвійську організацію діаспори звинуватили в антиукраїнській позиції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply