Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Ла Саль провів конференцію про Україну

Автор:

|

Березень 27, 2014

|

Рубрика:

Ла Саль провів конференцію про Україну

Програмою «Дипломат у резиденції» Університету Ла Саль у співпраці з програмою досліджень Центральної та Східної Європи 12 березня ц. р. було організовано одноденну конференцію про останні події в Україні. Участь у заході взяло понад 80 осіб, серед них — студенти й викладачі Університету Ла Саль і сусідніх вишів, а також члени української громади.

Професор Корнелія Цякіріду, директор програми «Дипломат у резиденції», розпочала програму та привітала доповідачів. Барбара Аллен представила стислу доповідь про українсько-російські відносини до 1991 року, розпад СРСР і здобуття незалежності Україною. У своєму короткому динамічну виступі Леонід Рудницький запропонував розглядати революцію на Майдані в контексті економічних понять «дебет і кредит», тобто «плюс і мінус», а також поділився деякими особистими спогадами з останніх поїздок в Україну. Майкл Бойл переглянув правові аспекти революції на Майдані та російське вторгнення в Криму з точки зору міжнародного права, звернуви особливу увагу на його можливі наслідки для американсько-російських відносин і світової безпеки в майбутньому.
Юрій Дідула у своєму «емоційному звіті» поділився спостереженнями та враженнями з майже місячної участі в протистоянні на Майдані в Києві, про піднесення духу людей, а також розповів про столицю України до і після зникнення Януковича. Д-р Дідула особливо підкреслив релігійний вимір революції, патріотичний дух, що панував серед усіх його учасників, і розвінчав популяризований Росією міф про дві розділені мовою України. Антоні Рінна поділився інформацією про можливу ядерну загрозу та стратегічне значення пересування російського флоту в Чорному морі.
Під час дискусії, у якій особливу роль відіграв журналіст із Криму Валерій Ґовґаленко, члени аудиторії мали змогу висловити свою думку про світові події та заслухані доповіді. Конференцію завершили хвилиною мовчання на вшанування тих, хто загинув під час революції на Майдані.

Александр Наленч

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply