Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Керівники культурно-освітніх центрів обговорили співпрацю з МУШ

Автор:

|

Листопад 30, 2020

|

Рубрика:

Керівники культурно-освітніх центрів обговорили співпрацю з МУШ
Павло Садоха

Питання співпраці з Міжнародною українською школою (МУШ) розглянули керівники українських культурно-освітніх центрів Європи, що співпрацюють із МУШ. Про це повідомив Павло Садоха, реґіональний віцепрезидент СКУ в країнах Західної та Південної Європи та голова Спілки українців у Португалії.
Він зазначив, що метою цієї віртуальної зустрічі було вироблення спільних пропозицій щодо проведення атестації учнів-екстернів, котрі проживають за межами України й які через карантинні обмеження не були атестовані МУШ за минулий навчальний рік.
Іншим терміновим питанням, за словами діяча, було обговорення нового «Договору про співпрацю», який Міжнародна українська школа запропонувала для підписання культурно-освітнім центрам за кордоном і який, на думку багатьох, не враховує реальні завдання українських освітніх центрів і громадського життя українців за кордоном, передусім, дітей українських зовнішніх міґрантів.
Користаючись можливістю спільної розмови, учасники зустрічі висловили й інші думки щодо покращення організації співпраці культурно-освітніх центрів із МУШ. На завершення директори українських освітніх центрів Європи домовилися про вироблення спільного листа до Міністерства освіти та науки (МОН) України з проханням вирішення нагальних питань із проведення державної підсумкової атестації за кордоном та подальших форм співпраці з Міжнародною українською школою.
Як повідомляв «Міст», центр утримання міґрантів у Португалії хочуть назвати ім’ям українця.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply