Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Із Латвії відправили гуманітарну допомогу неповносправним

Автор:

|

Вересень 18, 2019

|

Рубрика:

Із Латвії відправили гуманітарну допомогу неповносправним

Громадські активісти Латвії відправили до України вантаж гуманітарної допомоги для людей із особливими потребами. Про це повідомив Микола Павлюк, голова Конґресу українців Латвії (КУЛ). «Це вже був 43-й гуманітарний вантаж», — наголосив він.
Чоловік виказав щиру подяку всім друзям України, небайдужим, котрі допомогли підготувати вантаж і завантажити вантажівку. «Радісно, що серед нас живуть люди, котрі готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо, від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина — щаслива. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає», — зазначив керівник КУЛ.
Велика фура з гуманітарною допомогою привезла до України інвалідні візки, спеціальні ліжка, запчастини до медичного обладнання, зручні милиці тощо. Все це — для хворих і поранених, загалом — для людей із обмеженими можливостями.
У завантаженні гуманітарної допомоги брали участь члени Конґресу українців Латвії, до яких долучився гість із України. Артур Шевцов — волонтер, донеччанин. Після окупації Росією рідної землі був вимушений переїхати до Києва. Перебував у Ризі на екскурсіях. Коли дізнався про таку справу, як підготовка вантажу гуманітарної допомоги, не зміг залишитися осторонь.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply