Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Італійці стали конкурентами українцям

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Італійці стали  конкурентами українцям

Італійці все частіше погоджуються на брудну роботу, якою ще зовсім недавно займалися лише студенти й імміґранти, зокрема українці, котрих, за статистичними даними, у країні є близько 200 тис. осіб. Так, нещодавно в Мілані розпочалася кампанія із залучення до праці прибиральників снігу: і за кілька днів працевлаштовуватися прийшло понад 1,5 тис. кандидатів, більшість із яких склали італійці.

Компанія Amsa, яка відповідає за прибирання міста, запросила до себе на роботу майже тисячу співробітників, які працюватимуть в разі рясного снігопаду. Вони розчищатимуть тротуари та площі разом зі штатними працівниками. Плата за повний робочий восьмигодинний день становитиме 75 EUR, за нічну зміну — 90 EUR.

В Amsa визнають, що дуже здивувалися популярності пропозиції — за декілька днів на сайті зареєструвалося 1 600 осіб: 1 437 чоловіків і 171 жінка. Соня Кантоні (на фото), директор компанії, вважає: ці дані свідчать про те, що економічна криза посіяла в душах італійців невпевненість у своєму майбутньому.

Згідно зі статистичними даними, 2010 року в Італії проживало близько 175 тис. українців. Переважно це — жінки, середній вік яких становить 45 років. Основний вид діяльності українок — догляд за хворими, літніми людьми, дітьми та прибирання в помешканнях. Чоловіки ж найчастіше працюють на будівництві, садівниками й прибиральниками.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply