Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

«Італійці» легалізуються

Автор:

|

Жовтень 25, 2012

|

Рубрика:

«Італійці» легалізуються

У рамках закону, що передбачає амністію для нелегальних працівників, 13 148 українців подали заявки на легалізацію в Італії, повідомив Олесь Городецький, голова Християнського товариства українців у Італії. За даними міністерства внутрішніх справ Італії, загалом у межах дії цього закону було подано 134 576 заявок, а українці стали четвертою етнічною групою серед усіх іноземців Італії, які подали документи на легалізацію, після громадян Банґладеш, Марокко й Індії.

«Порівняно невелику кількість запитів, як у цілому, так і від українців зокрема, викликано жорсткістю вимог цього закону. Так, кожен роботодавець мав був сплатити 1 тис. EUR і соціальні внески за період нелегального працевлаштування. Робітник, своєю чергою, повинен був документально підтвердити своє перебування в Італії станом на 31 грудня 2011 року», — зазначив п. Городецький. На його думку, далася взнаки й економічна криза, яка призвела до збільшення безробіття серед імміґрантів, через що багато наших земляків не змогло легалізуватися.
Зазначимо, що закон про легалізацію іноземних громадян діяв протягом місяця — із 15 вересня по 15 жовтня ц. р. Причому протягом терміну його дії був оголошений мораторій на депортацію нелегальних іноземців. 16 жовтня правоохоронці відновили контроль зі застосуванням суворих санкцій як для працівників, так і для працедавців, які не скористалися із закону.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply