Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Іспанія — 12-та країна, де діє Спілка української молоді

Автор:

|

Липень 12, 2018

|

Рубрика:

Іспанія — 12-та країна, де діє Спілка української молоді

У Мадриді відбулися установчі збори, на яких засновано Ініціативну групу зі творення Спілки української молоді (СУМ) в Іспанії. Головою новоствореної ініціативної групи стала подруга Анастасія Лучик. Участь у зборах узяв друг Андрій Бігун, голова Світової управи СУМ. Він і прийняв передбачений Правильником іспит у місцевих сумівців і засвідчив складення ними Приречення.
Голова Світової управи СУМ привітав подруг і друзів з Іспанії та світову сумівську спільноту з такою важливою віхою у розвитку організаційного життя. Він наголосив, що це перший і надзвичайно важливий крок на шляху до організаційного оформлення майбутньої крайової структури СУМ цього терену. Передувала йому багаторічна виховна й організаційна діяльність сумівців Іспанії, яка дала добрі плоди — підтвердженням чого й є ця подія.
«Заснування ініціативної групи є свідченням того, що обраний вами шлях, який базується на досвіді попередників — творців перших сумівських клітин на вашому терені в середині ХХ ст., є правильним. Щиро дякуємо за наполегливість у цій справі та за жертовну працю! Віримо, що вони мають добру перспективу та стануть прикладом для новостворюваних структур Спілки в інших країнах», — йдеться у привітанні Світової управи СУМ, адресованому подругам і друзям із Іспанії.
Варто зазначити, що Іспанія стала 12-ю країною світу, де зараз організаційно представлена Спілка української молоді.
Прес-служба СУМ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply