Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Фінляндія закрила кордони для українських заробітчан

Автор:

|

Вересень 13, 2020

|

Рубрика:

Фінляндія закрила кордони для українських заробітчан

До 18 вересня у Фінляндії діятимуть обмеження в’їзду для збирачів ягід із країн, які не є членами Європейського Союзу, та де спостерігають несприятливу епідеміологічну ситуацію з Covid-19. Обмеження торкнуться, зокрема, й українських заробітчан. Водночас у переліку країн, громадяни яких можуть приїжджати до Фінляндії для збору ягід, опинилися Грузія, Нова Зеландія, Руанда, Таїланд, Туніс, Уруґвай і Південна Корея.
Для перетину кордону іноземні працівники повинні мати зі собою довідку від ягідної компанії. За необхідності прикордонники можуть контактувати з роботодавцем для підтвердження документів. У травні ц. р. президент України подякував президенту Фінляндії за безпеку українських сезонних робітників, котрих запросили до країни попри пандемію коронавірусу.
Як повідомляв «Міст», заробітчанам у Фінляндії видають відра та спеціальні ковші, якими збирають чорниці.

Оксана Сопрович, ТСН

До слова
Грошові перекази трудових міґрантів до України за липень ц. р. знизилися на 13,5 % порівняно з тим же місяцем 2019-го — до 922 млн USD. А порівняно з докарантинним лютим місяцем зниження склало 7,2 %. Загалом за підсумками січня-липня ц. р. приватні грошові перекази в Україну скоротилися на 5,3 %, до 6,29 млрд. При цьому через банки в Україну надійшло 2,57 млрд USD, через неформальні канали — 2,27 млрд USD, а через міжнародні платіжні системи — 1,45 млрд USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply