Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Фестиваль «Мир і надія для всього світу»

Автор:

|

Липень 30, 2015

|

Рубрика:

Фестиваль «Мир і надія для всього світу»

На фестивалі в Горгонзолі

У місті Горгонзола (Італія) пройшов другий міжнаціональний фестиваль «Мир і надія для всього світу» в ім’я міжкультурного діалогу й інтеграції. Його учасники мають спільну мрію: співжиття вихідців із різних країн не просто поруч, а разом. Відкрили свято Марійка Забіяка, представник спілки українців у місті Горгонзола, і Фабіо Преведелло, президент культурної асоціації «Італія-Україна «Майдан». Ведуча Аліна Петелко запросила для привітання учасників Сергія Пода, віце-консула Генерального консульства України в Мілані.
У мистецькій частині фестивалю Україну представили танцювальні колективи «Яблунька» й «Яблуневий цвіт» (художні керівники Наталія і Володимир Гудови). Вони спеціально приїхали на захід із міста Чорткова Тернопільської області та були гостями української громади. Тішили своїм виступом український співак Любомир Згурський, співачки Наталія Стець і Людмила Майданик, а також музикант Юрій Радко.
До українського гурту долучилися представники культурної асоціації «Гадіппа» (Індія) та латиноамериканська культурна асоціація «Акбі» (Болівія). Різними мовами звучали на святі запальні народні танці та пісні. Три континенти, три різних народи об’єднує одна мета — мир і надія для всього світу. Захід вдруге організувала Маріка Забіяка у співпраці з спілкою українців в місті Горгонзола, міською владою, асоціацією «Про Локо» та культурною асоціацією «Італія-Україна «Майдан».

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply