Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Дитяча капела перемогла в Польщі

Автор:

|

Червень 13, 2013

|

Рубрика:

Дитяча капела перемогла в Польщі

Тернопільська дитяча хорова школа «Зоринка» повернулася з перемогою з конкурсу в Польщі. На 32-му міжнародному фестивалі-конкурсі церковної музики «Хайнувка- 2013», який відбувся в місті Бялистоку, народна капела школи завоювала першу премію.

Як розповіли Ізидор і Анжела Доскочі, керівники школи, участь у конкурсі взяло 27 хорових колективів з України, Росії, Білорусі, Польщі, Естонії, Болгарії та Молдови. «Зоринка» посіла перше місце в змаганні дитячо-юнацьких хорів, розділивши перемогу з хором хлопчиків із Києва.
Тернополяни були наймолодшими на фестивалі. Досвідчені учасники колективу — 12 цьогорічних випускників хорової школи — не змогли поїхати в Польщу через іспити. Тож підкорювати європейську публіку довелося дітям віком 9-13 років.
Виступи тернополян супроводжувалися бурхливими оплесками. «Зоринку» вже знають на престижних європейських конкурсах. У цьому закладі вже понад 30 років плекають молоде покоління хористів-професіоналів. У різні роки саме тернопільським соловейкам присудили дві срібні й одну бронзову медалі на Всесвітній олімпіаді в Австрії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply