Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Дозвіл на весілля дає іспанський суд

Автор:

|

Листопад 07, 2018

|

Рубрика:

Дозвіл на весілля дає іспанський суд

Людмила Брегін із чоловіком Давидом і сином

Одруження з іноземкою в Іспанії потребує дозволу від суду. Адже є багато випадків шахраювання. Наприклад, іспанки погоджуються одружитися з єгиптянами або африканцями за гроші, а потім розлучаються. Кожен отримав своє: іспанка — гроші, а іноземець — іспанське громадянство. Про це розповідає Людмила Брегін із Калуша, котра живе у каталонському селі за сотню кілометрів від Барселони, вийшовши заміж за місцевого.
За іспанськими законами, вийшовши заміж, жінка залишається при своєму прізвищі. А їхня спільна дитина вже матиме подвійне прізвище – обох батьків, але спершу татове. Коли дитина дорослішає і одружується, мамине прізвище зникає.
«Іспанські чоловіки не вміють упадати за жінкою. Подарувати квіти чи бодай пуделко цукерок ніколи не здогадаються. Зате іспанець майже завжди допоможе прибрати в хаті чи приготувати їжу, — розповідає українка. — У сім’ї, зазвичай, працюють і чоловік, і жінка. Якщо при цьому з дітьми допомагають дідусі-бабусі, тоді все гаразд. В іншому випадку — справжня катастрофа. Дитсадок не пристосований до робочого графікц більшості батьків. Заклад працює з 9.00 до 17.00.
Але після народження дитини жінка ще 12 років має право взяти індивідуальний робочий графік і працювати лише чотири години щодня. Однак загалом після пологів вона повинна повернутися на роботу майже через півроку: декретна відпустка — 16 тижнів.
«Іспанки себе дуже цінують, намагаються особливо не перевантажуватися на кухні. Сім’я часто харчується в ресторані, особливо на вихідних. Спершу мені було шкода сімейного бюджету — каже Людмила. — А потім збагнула, що це зручно і навіть економно».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply