Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

До РП прибули ще два літаки з українськими заробітчанами

Автор:

|

Червень 09, 2020

|

Рубрика:

До РП прибули ще два літаки з українськими заробітчанами

До Республіки Польща (РП) прибули ще два літаки авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» МАУ з українськими заробітчанами. «Ми перевезли ще 186 наших українських працівників, у яких уже укладені довготермінові трудові контракти», — заявив Євген Кириченко. власник компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal.
Після проходження двотижневої обсервації в центрі відпочинку неподалік міста Ловіч Лодзького воєводства РП їх розвезуть по місцях праці по всій Польщі.
Також п. Кириченко додав, що перевезення українців двома літаками було вимушеним кроком, оскільки 29 травня ц. р. Рада міністрів РП видала розпорядження, що на облавку всіх повітряних транспортних засобів, у т. ч. при здійсненні чартерних рейсів, тепер можна перевозити таку кількість пасажирів, яка займає не більше половини від максимальної кількості посадочних місць.
Для працівників Gremi Personal рейс є безкоштовним, компанія також узяла на себе перебування працівників на двотижневій обсервації. Крім цього, всі прибульці забезпечені повним медичним страхуванням, у т. ч. на випадок захворювання на Covid-19.
Як повідомляв «Міст», українці знову працюватимуть за кордоном.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply