Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Дітям загиблих захисників передали подарунки з Лейпциґу

Автор:

|

Січень 02, 2022

|

Рубрика:

Дітям загиблих захисників передали подарунки з Лейпциґу
Новорічні презенти

Громада українців Лейпциґу (Німеччина) вже увосьме підготувала щорічні подарунки для дітей із України, чиї батьки загинули на російсько-українській війні, захищаючи незалежність Батьківщини. Про це повідомила Оксана Макогон, місцева активістка. «Цього року запакували 140 адресних подарунків, та ще й яких! Кожна дитина отримала теплий светр, іграшку або розвивальну гру відповідно до віку, олівці, фломастери, фарби, альбоми для малювання й інше шкільне приладдя, а також предмети щоденного туалету — шампунь, зубна паста та щітки, і, звісно ж, солодощі», — зазначила вона.
Спершу здавалося, що ця програма — нереальна. Однак чудовою ознакою надії на реалізацію проєкту стали кошти зібрані під час святкування 30-річчя відновлення Незалежності України 750 EUR. Вагомий внесок зробила громада Української греко-католицької церкви — 490 EUR, на рахунок проєкту надійшло 510 EUR. А ще небайдужі передавали продукти — чи то 100 плиток шоколаду, чи 30 пляшок шампунів.
«Також багато додатків до подарунків отримали від дитячого садка «Бумі», де вихователькою працює українка Тетяна та від однієї початкової школи міста. Організацію пакування подарунків взяла на себе Українська суботня школа «Намисто», — розповіла п. Макогон.
Вона додала, що, дотримуючись правил гігієни при пандемії, збиралися тричі, й як результат — 140 чудово запакованих пакунків знайшли своє місце у десятках скриньок. За що висловили подяку Олені Ковальовій.
Подарунки вже в дорозі до сиріт війни у Львові, Чернігові, Володимирі-Волинському, Коломиї, Чорткові, Сіверськодонецьку, Рубіжному, Верховині Київській та Одеській областях. Крім цього, подарунки від Святого Миколая спакували для родини Гюрджян із Лисичанська, яка виховує десятьох дітей, дев’ять із яких — колишні вихованці сиротинця.
Також подарунки до свят та речову допомогу отримує сиротинець для неповносправних дітей у м. Кремінне Луганської області. За безплатне перевезення в Україну цієї безлічі коробок висловили велику подяку Віктору Королю.
Як повідомляв «Міст», СУМ передала в Україну різдвяні подарунки від діаспори.

About Author

Meest-Online