Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Діти загиблих воїнів отримали подарунки від діаспори

Автор:

|

Січень 02, 2019

|

Рубрика:

Діти загиблих воїнів отримали подарунки від діаспори

Більш, ніж півсотні дітей, чиї батьки поклали життя на російсько-українській війні на Донбасі, отримали іменні подарунки від української діаспори. «У Рівному Святий Миколай вручив іменні подарунки для 57 дітей, чиї батьки загинули на сході України», — йдеться у повідомленні.
Захід відбувся у приміщенні міського лялькового театру за спільною ініціативою місцевих волонтерів, ветеранів антитерористичної операції та спілки «Єдина родина Рівненщини». Казкові персонажі театру ляльок приготували цікаву розважальну програму з рухливими іграми та конкурсами. А ініціатори дійства вручили іменні подарунки від української діаспори «Ангели Милосердя» з Португалії, Англії й Італії.
Аби реалізувати задум і зробити справжній сюрприз кожній дитині, знадобилося два місяці. З дозволу батьків волонтери надали іноземцям розміри одягу, взуття дітей, а також розповіли про вподобання та подарунки, на які ті очікують. Крім цього, завдяки добродіям, котрі забажали залишитися невідомими, для малечі закупили солодощі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply