Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Діаспора вимагала відібрати у РФ ЧС із футболу

Автор:

|

Лютий 01, 2018

|

Рубрика:

Діаспора вимагала відібрати у РФ ЧС із футболу

Прага

На центральній Староместській площі у Празі (Чехія) нещодавно відбулася символічна акція, учасники якої закликали через бойкот чемпіонату світу (ЧС) з футболу в Російській Федерації (РФ) посилити тиск на цю країну, яка анексувала Крим та підтримує збройний конфлікт на Донбасі.
«Мета акції — нагадати людям про те, що відбувається в Україні. Це форма протистояння брехні та великій кількості неправдивої інформації в чеських засобах масової інформації, Інтернеті та чеськомовному середовищі. І ми, українці, котрі тут живемо, можемо розповісти і допомогти їм розібратися в тому, що відбувається насправді», — зазначила Катерина Скрипник, організатор акції. Цього дня у празькому греко-католицькому храмі Святого Климентія для української громади також відбулося й богослужіння.

Рига

Подібна акція, що тривала годину, відбулася й навпроти посольства РФ в Ризі (Латвія). В ній взяли участь до 50 людей. І тут основною темою протесту став заклик до бойкоту ЧС із футболу-2018, який має відбутися в країні-аґресорі Росії. Приблизно половина плакатів була цьому присвячена.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply