Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Діаспора Лондона погрожувала Парубію

Автор:

|

Листопад 05, 2015

|

Рубрика:

Діаспора Лондона погрожувала Парубію
Андрій Парубій

Андрій Парубій

Під час візиту наприкінці жовтня Андрія Парубія, віце-спікера Верховної Ради України, до Великої Британії місцева українська діаспора зустріла його не дуже тепло і навіть погрожувала його побити. Зокрема, представнику п. Порошенка українці приготували незручні запитання. Українська громада Лондона вимагала відповіді, чому зараз в українських в’язницях патріотів сидить більше, ніж за режиму Януковича.
Не менш гостро поставили питання і про те, чому справу розстрілу героїв «Небесної сотні» досі не розслідували і затягують, влада ж змовилася з «Беркутом» та амністувала злочинців без згоди народу. А націоналістів без суду звинувачують у надуманих і недоведених «злочинах». Зокрема, аудиторія запитала гостя, чому без висновків суду після подій під парламентом 31 серпня були звинувачені активісти «Свободи».
Не менш їх зацікавило питання, чому на бездоказовій базі звинуватили і тримають під вартою народного депутата Ігоря Мосійчука. Останній звільнив бійця «Штефана» з «Айдара» прямо з рук беркутівців, котрі зараз служать у Національній гвардії та правоохоронних органах. У відповідь на це влада переслідує Мосійчука та Штефана.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply