Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

Діаспора Італії побоюється зриву виборів

Автор:

|

Жовтень 18, 2012

|

Рубрика:

Українців у Італії тривожить думка, що вибори до Верховної Ради за кордоном будуть заблоковані технічно. Про це заявив Олесь Городецький, голова Християнського товариства українців у Італії.

«Цими днями дільничні виборчі комісії в Італії отримали списки виборців. Уперше списки виборців складено не в алфавітному порядку за прізвищами, а за місцем проживання, і то — хаотично й не системно. В одних випадках адреса починається з міста, в інших — із вулиці», — розповів він.
Пан Городецький зазначив, що навіть сам факт транслітерації іноземних адрес українською мовою є абсолютно не зрозумілим і не потрібним, адже те саме іноземне слово можна написати українською різними способами. «Це спровокує хаос і непорозуміння в день виборів. Адже, щоби знайти себе в списках, виборець буде змушений витратити чимало часу, як і член виборчої комісії, — заявив посадовець. – А враховуючи те, що тільки в попередніх списках на римській дільниці фігурує майже 2 тис. осіб, можна собі тільки уявити, якою буде ситуація в день виборів біля стенду зі списками та на дільниці загалом».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply