Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Через смерть українця в Португалії ліквідували держорган

Автор:

|

Травень 04, 2021

|

Рубрика:

Через смерть українця в Португалії ліквідували держорган
Ігор Гоменюк

У Португалії розформували Службу в справах іноземців і кордонів. Це сталося після резонансної смерті Ігоря Гоменюка, громадянина України, в березні 2020 року. Повноваження розформованої служби перебере на себе новий орган — Служба в справах іноземців і притулку. Поліційними функціями вона наділена не буде.
40-річний житель Новояворівська Львівської області помер у березні 2020-го в ізоляторі летовища Лісабона після того, як його побили працівники служби в справах іноземців і кордонів. Ігор Гоменюк нібито намагався потрапити до країни без дійсної візи, за це його помістили в ізолятор. В українця стався напад епілепсії, його ушпиталили. Після того, як стан пацієнта стабілізувався, його знову повернули в ізолятор аеропорту. Там його побили ще раз і Ігор Гоменюк помер. Через смерть українця Кріштіна Гатоес, глава прикордонної Португалії, пішла у відставку. Пізніше стало відомо, що сім’я померлого отримає компенсацію від уряду Португалії.

Світлана Надтока, «Кореспондент»

До слова
Вищий комісаріат з питань міґрації в Португалії після численних скарг почав перекладати анкети з міґрації та допоміжні інструкції українською мовою. Про це повідомив Павло Садоха, голова Спілки українців у Португалії. «Ще приємніше, що українською там перекладає якась дуже духовна особа, яка слово район переклала як «парафія», — пожартував він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply