Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Акція «Свята без тата 2019» зібрала рекордну суму

Автор:

|

Січень 30, 2019

|

Рубрика:

Акція «Свята без тата 2019» зібрала рекордну суму

Польська акція «Свята без тата» зібрала рекордну суму на допомогу дітям українських загиблих бійців — 103 тис. PLN і 2 987 подарунків. Цьогорічна збірка стала рекордною за всі роки». Акція «Свята без тата», організована польською громадською організацією «Ініціатива Героям Майдану» у Варшаві за підтримки греко-католицької церкви та Українського дому у Варшаві, відбулася вп’яте.
Ініціаторами акції виступили Галя Андрушкова та Вікторія Батрин — українки, мама і донька з Варшави. Упродовж кількох років вони також організовують літній відпочинок у Польщі для дітей героїв «Небесної сотні» та дітей українських бійців. На табори у польські гори щороку приїжджає кілька десятків дітей і молоді.
Акція «Свята без тата» була започаткована 2014 року, спершу це була одноразова форма допомоги сім’ям бійців, котрі першими загинули на фронті. Торік завдяки допомозі сотень людей вдалося зібрали 70 тис. PLN. За ці кошти отримали святкові подарунки 2,8 тис. українських дітей захисників України. У подарунках, зокрема, були солодощі, дитяче харчування, іграшки, невелика сума грошей тощо. Загалом за весь час існування акції святкові подарунки порадували близько 10,5 тис. дітей.
До акції «Свята без тата» у 2019-го долучилося Управління цивільно-військової співпраці Збройних сил України (СІМІС). «Тисячі дітей в Україні проводять Різдвяні свята без батька. У Варшаві для них організували акція «Свята без тата». Завдяки цьому українські діти, родини яких постраждали від війни, зможуть отримати святкові подарунки», — йдеться у повідомленні.
За підтримки Андрія Дещиці, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща, ці подарунки прибули до Києва, а представники СІМІС контактували з родинами та відправили кожен подарунок дітям.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply