Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

81-річний італієць застрелив заробітчанку

Автор:

|

Грудень 29, 2021

|

Рубрика:

81-річний італієць застрелив заробітчанку
Марія Баран

В Італії 81-річний чоловік кількома пострілами з вогнепальної зброї вбив 67-річну українку, яка доглядала його сестру. Траґічний випадок стався у містечку Торре-Аннунсіата, що розташоване у реґіоні Кампанія, приблизно за 20 км від Неаполя. На сторінці Книги пам’яті померлих за кордоном українців у Facebook назвали ім’я жертви — Марія Баран із Львівщини.
Пеллегріно Рейбальді — колишній учитель математики у місцевому ліцеї, а зараз — пенсіонер. Він стріляв із особистої іменної зброї. Жінка померла на місці ще до приїзду поліції та лікарів. Підозрюваний і жертва часто конфліктували. Врешті-решт, чоловік взяв пістолет та застрелив українку. Свідком розправи стала сестра вбивці, яка прикута до ліжка, тому нічого не змогла вдіяти. Чоловіка заарештували, йому висунули звинувачення в убивстві. Під час допиту Рейбальді заявив, що йому здалось, що доглядальниця погано працює, тому і виник конфлікт.
У коментарі місцевому виданню Il Fatto Vesuviano сусіди родини розповіли, що чоловік часто конфліктував із доглядальницями його сестри, через що ті звільнялись. Підозрюваного характеризують, як чоловіка з важким характером. Марія багато років жила в Італії, а до цього доглядала інших людей похилого віку. У неї залишилися дві доньки, які теж переїхали жити до Італії.
Як повідомляв «Міст», заробітчанин помер дорогою на роботу.

Ольга Гринько, Zaxid.net

About Author

Meest-Online