Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Зустріч Івана Бейкера з українськими сеньйорами

Автор:

|

Червень 05, 2014

|

Рубрика:

Зустріч Івана Бейкера з українськими сеньйорами
Передвиборча зустріч Івана Бейкера з українськими сеньйорами

Передвиборча зустріч Івана Бейкера з українськими сеньйорами

Не так давно мешканці будинку сеньйорів при вул. La Rose, 123 мали добру нагоду зустрінтися з лібералом Іваном Бейкером, кандидатом у депутати до провінційного парламенту в окрузі Етобіко-Центр.

Ця зустріч розпочалася молитвою, яку провів о. Іван Татарин. А представила нашого перспективного політика культурний діяч Галина Цеховська, наголосивши на тому, що він — колишній президент Конґресу українців Канади (КУК), відділ Онтаріо, котрий працював із депутатами трьох політичних партій задля відзначення Дня української спадщини в провінції Онтаріо (щорічно, 7 вересня). Окрім того, п. Бейкер активно працював із провінційним урядом, Комітетом освіти щодо справи вшанування жертв Голодомору, КУК, аби ввести тему Голодомору в шкільні програми Онтаріо.
Іван як уродженець і мешканець Етобіко пишається своєю приналежністю до цього району міста. Повсякчас бере участь у житті української громади, бо ж він — українського походження. До речі, його дідусь і бабуся, великі українські патріоти, відіграли найбільшу роль у формуванні його світогляду, прищепивши йому високі моральні принципи.
Багато хто з присутніх цікавився, як Іванові Бейкерові вдалося так добре оволодіти українською мовою. Зі щирою усмішкою він відповідав: «Знаєте, кожна дитина більше любить бавитися, ніж учитися. Але мої батьки думали про моє майбутнє та подбали про те, щоби я отримав добру освіту, збагнув переваги канадської багатокультурності. Щосуботи, коли мої ровесники гралися, насолоджувалися вільним від школи днем, мати складала мої українські книжки, а батько відвозив мене до суботньої школи на навчання. І в мене не було іншого вибору! Потім дідусь забирав мене зі школи, а бабуся подавала обід. Після невеликої перерви я під їхньою пильною опікою брався за шкільні домашні завдання. Утім, мої батьки, бабуся з дідусем прищеплювали мені любов і пошану не тільки до української мови, українців, а й до багатьох національних груп Канади. Уже в студентські роки я остаточно вирішив жити й працювати задля розквіту канадського суспільства».
Виступ молодого й енергійного політика, котрий чудово володіє українською мовою, збудив до нього велику увагу і цікавість присутніх. Усі зі задоволенням слухали його виступ.
Насамкінець дуже символічно пролунала пісня на слова Василя Симоненка «Виростиш ти сину» у виконанні Галини Цеховської як подяка батькам, що дали синам життя, навчили їх у далеких світах не забувати ані рідної домівки, ані родинних коренів, ані своєї Батьківщини.
І мимоволі мені згадалися матері героїв «Небесної сотні», котрі виховали таких великих українських патріотів, що жертовно віддали своє життя за краще майбутнє України.
12 червня відбудуться вибори до провінційного парламенту. Отже, нам, канадським українцям, не залежно від політичної приналежності, потрібно підтримувати на виборах своїх кандидатів — перспективних, високоосвічених, розумних і чесних, котрі окрім канадських відстоюватимуть і українські інтереси. Потрібно забути всі наші розчарування щодо політики лібералів і голосувати за конкретну людину – великого українського патріота ліберала Івана Бейкера.
У минулому столітті Галичина вижила в умовах польського гніту завдяки гаслу: «Свій до свого по своє!» І ми, канадські українці, застосовуючи це гасло, станемо сильні та впливові в країні нашого поселення. Пам’ятаймо: голосування за Івана Бейкера має бути обов’язком для кожного українця, що мешкає в окрузі Етобіко-Центр, і великим внеском у розбудову української діаспори.
Голосуйте в четвер 12 червня, від 9-ї ранку до 9-ї вечора.
Будьмо активними! Негайно запропонуйте Іванові Бейкерові вашу конкретну поміч! Телефонуйте: 647-98-BAKER (647-982-2537), contactyvanbaker@gmail.com

Люба Романишин

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply