Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Зеленський звільнив посла України в Канаді

Автор:

|

Вересень 05, 2021

|

Рубрика:

Зеленський звільнив посла України в Канаді
Андрій Шевченко

Володимир Зеленський звільнив Андрія Шевченка з посад посла України в Канаді та представника України в Міжнародній організації цивільної авіації за сумісництвом.
Тож дипломат заявив, що повертається в Україну з вдячністю долі та великою вірою в українсько-канадську дружбу, адже цього зараз є все — реальне партнерство, плани за горизонт і могутня діаспора, яка створює між двома країнами особливу енергію. Він також подякував президентам Петру Порошенку та Володимиру Зеленському за можливість послужити Вітчизні у важливий час і на важливій ділянці фронту. За словами дипломата, це безцінні честь і довіра.
Також він висловив подяку колегам-дипломатам за професійні уроки та людську підтримку. За словами п. Шевченка, у такій команді грати і перемагати — почесно й азартно. «Вдячний Україні і українцям: представляти такий народ — привілей і гордість на все життя», — наголосив він.
Андрій Шевченко очолював дипломатичну місію в Оттаві з вересня 2015 року. Указ про його призначення підписав попередній президент Петро Порошенко.
Як повідомляв «Міст», Андрій Шевченко розповів, що українська «Мрія» доставляла за один рейс 60 млн медичних масок».

Олена Буркало, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply